Єланецька ЦРЛ отримала новенький автомобіль швидкої медичної допомоги

Єланецька ЦРЛ отримала новенький автомобіль швидкої медичної допомоги

КП «Єланецька центральна районна лікарня» отримало новий спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги Citroen Jumper, тип А2, для надання оперативної, якісної і своєчасної медичної допомоги жителям району.

Загальна вартість спецавтомобіля майже 1,7 млн грн – кошти субвенцій з державного бюджету та співфінансування з районного.

На изображении может находиться: автомобиль и на улице

«Завдяки отриманиму автомобілю медики зможуть надавати допомогу хворим більш оперативно та якісно» - коментують у Єланцькій райдержадміністрації.

У сучасній швидкій є все необхідне обладнання: електрокардіограф, дефібрилятор, монітор та дихальні апарати, а також прилади для вимірювання кисню в крові, глюкометр, різні допоміжні засоби та транспортні комплекти.

Конструкція автомобіля забезпечує зручну та надійну фіксацію і установку нош для хворих і потерпілих, розміщення необхідного спеціального медичного обладнання, медикаментів, зручність входу і виходу, розміщення медичного персоналу, вільний доступ до хворих і потерпілих під час руху, високу швидкість і плавність руху автомобіля, освітленння і кондиціювання повітря, повідомили в ОДА.

На изображении может находиться: 1 человек, в помещении