У Миколаєві створили Комітет «Захисту Суспільного»

У Миколаєві створили Комітет «Захисту Суспільного»

Працівники Миколаївської філії НСТУ сьогодні, 11 лютого 2020 року, на загальних зборах трудового колективу висловили бажання захистити Суспільного мовника в регіонах і створили Миколаївський комітет «Захисту Суспільного».

Головою Комітету обрали журналіста, телеведучого Федора Бондаря, заступниками голови – Павла Гареєва, Катерину Лисюк, Тетяну Мілякіну, Оксану Хмельову. Про це виданню «Родной причал» повідомив голова Профспілки працівників Миколаївської філії НСТУ Павло Гареєв.

За словами Павла Гареєва, такі Комітети створили в Запоріжжі, Житомирі, Кропивницькому, Ужгороді. У Волинській філії до Комітету приєдналася редакторка радіо Світлана Сачанюк.

Голова Профспілки працівників Миколаївської філії Павло Гареєв зазначив: "Комітет створили одноголосною підтримкою на зборах працівників філії не для того, "щоб не втратити роботу", а щоб захистити Суспільне в регіонах. Люди, які працюють за середню зарплату 8 300 гривень, люблять цю роботу й, перш за все, хочуть зберегти свій український, інтелігентний, культурний, творчий, спортивний Миколаїв, про який ми багато років розповідаємо нашій аудиторії. Ми вважаємо, що нова «Концепція» роботи НСТУ загрожує інформаційній безпеці регіону. Тому наші Комітети від імені працівників ПАТ «НСТУ» будуть захищати в правовому полі й у публічній площині Суспільне мовлення в регіонах України. У першу чергу, ми застерігаємо керівництво НСТУ від скорочення виробництва власного регіонального контенту й вимагаємо зупинити впровадження нової «Концепції» до появи відповідальної чітко обрахованої стратегії на найближчий період".