Заявление о приостановке выплат больничных и в связи с беременностью – неправда, - Кабмин

Заявление о приостановке выплат больничных и в связи с беременностью – неправда, - Кабмин

Сегодня в СМИ появилась информацию о приостановлении финансирования выплат, в том числе больничных, а также в связи с беременностью и родами и т. д. В связи с этим в Минсоцполитики заявили, что это не соответствует действительности. На данный момент остатки на счете Фонда соцстрахования составляют 429,4 млн грн, что является достаточным для осуществления необходимых текущих выплат.

"Більше того, надходження до Фонду соціального страхування України формуються ЩОДНЯ із сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.

Проте минулого тижня Печерський суд міста Києва поновив на посаді колишнього керівника Фонду Євгена Баженкова. І в четвер, зареєстрований державним реєстратором навіть без повного тексту рішення, в той самий день призупинив виплати.Міністерство соціальної політики вважає цю ситуацію НЕПРИЙНЯТНОЮ.

18 листопада Міністерство соціальної політики уже звернулося до Міністерства юстиції із проханням скасувати дії державного реєстратора щодо запису в ЄДРПОУ Баженкова Є.В. як директора Виконавчої дирекції Фонду.

Міністерство соціальної політики розраховує на об’єктивне та справедливе рішення відповідних органів, які повинні встановити правомірність поновлення Євгена Баженкова.

Мінсоцполітики докладе усіх зусиль для якомога швидшого вирішення ситуації та ГАРАНТУЄ поновлення виплат.

Для цього ще Урядом було затверджено склад урядової сторони правління Фонду, щоб перевести його роботу в правове поле і уникнути подібних маніпуляцій", - заявили в украинском правительстве.