Легендарная николаевская спортсменка Ольга Харлан отмечает день рождения

Легендарная николаевская спортсменка Ольга Харлан отмечает день рождения

Знаменитой фехтовальщице из Николаева сегодня, 4 сентября, исполнилось 29 лет.

Среди многочисленных поздравляющих теплые слова имениннице сказала и глава Николаевского облсовета Виктория Москаленко.

«Ольго, ми неймовірно пишаємось твоїми спортивними досягненнями! Це надзвичайна гордість для жителів Миколаївщини бути твоїми земляками! Завдяки тобі гімн України лунав в усіх куточках світу!

Сьогодні я бажаю тобі досягти усіх спортивних висот, про які ти мріяла! І нехай у твоїй скарбничці вже й немає місця для нагород, я бажаю поповнювати її медалями з найпрестижніших змагань! Щоразу, коли я дивлюсь твої інтерв’ю, я розумію, саме такі мудрі і сильні духом жінки сьогодні необхідні нашій державі!

Від душі бажаю тобі втілити в реальність усі мрії! Нехай янгол-охоронець завжди буде поруч! Бажаю завжди бути коханою, сімейного тепла і затишку, підтримки від близьких та порозуміння від друзів! Нехай життя буде багатим на яскраві емоції та враження, а амбіції та прагнення підкорити нові вершини в спорті та житті мотивують йти тільки вперед!

Вірю, що попереду доля приготувала тобі багато приємних подій!

З Днем народження!", - сказала Москаленко.

Напомним, в июле этого года николаевская саблистка Харлан завоевала золотую медаль мирового первенства по фехтованию, которое проходило в Будапеште, став шестикратной чемпионкой мира. За выдающиеся достижения в спорте Ольге посвятили цветочную инсталляцию на «Певческом поле» в Киеве, а Национальный олимпийский комитет наградил фехтовальщицу знаком отличия.