Какая погода ждет украинцев на Маковея, - прогноз синоптиков

Какая погода ждет украинцев на Маковея, - прогноз синоптиков

Завтра, 14 августа, православные украинцы будут отмечать большой христианский праздник –Медовый Спас, или Маковея. Какие сюрпризы нам в среду преподнесет погода, рассказала синоптик Наталья Диденко.

«14-го серпня дуже різноманітна погода в Україні.

Сильна спека ще потримається за південну частину, Схід та більшість Центру, +30+35 градусів.

На Заході відчутно похолодає, протягом дня передбачається +19+24 градуси, проте на Тернопільщині, Хмельниччині та в Чернівецькій області буде вище, +26+29 градусів.

Не впаде, але послабне спека у північних областях України - проти сьогоднішніх +30+34 градусів завтра там очікується +28+32 градуси.

Тепер дощі.

Атмосферний фронт, пов"язаний із локальним циклончиком на ім"я Zorro, зумовить грозові дощі на Заході України та дотягне до Житомирщини й північних районів Київщини.Тут ще й посилюватиметься періодично південно-західний вітер.

Значна ж частина території належатиме сухій малохмарній погоді, яку забезпечить східний антициклон Andrea.

У Києві на Маковія буде ще спекотно, але на пару градусів нижче, ніж сьогоднішня атмосферна сковорідка, протягом дня близько +30 градусів. Істотний дощ малоймовірний.

15-го серпня, у четвер, у Києві очікується суттєве зниження температури повітря, до +23, +24 градусів», - сообщила синоптик.

Ранее "Родной причал" сообщал, что святить на Маковея, чтобы быть здоровым весь год и привлечь удачу.