Завтра Украина будет одной из самых холодных стран в Европе, - прогноз погоды на выходные

Завтра Украина будет одной из самых холодных стран в Европе, - прогноз погоды на выходные

Такое заявление сделала синоптик Наталья Диденко, делая прогноз погоды на ближайшие дни.

Завтра у украинцев будет шанс перетрусить шкафы, достать и потренировать плащи и даже пуховики перед новым сезоном. Потом что 17 августа Украина будет одной из самых холодных стран в Европе. Об этом сообщила синоптик Наталья Диденко. 

«Денна температура повітря становитиме +17+24 градуси. У південній частині та на Сході буде тепліше, +23+28 градусів.

Чому курточки чи пуховички? Бо на фоні навіть не таких уже й страшних +18+20-ти градусів завіватиме північно-західний та західний вітер, який посилить відчуття холоду на 3-5 градусів.
Тому шашлики можна відкласти на радість парковому та лісовому царству, і нарешті підремонтувати щось на осінь, щоб не затікало і не задувало у листопаді))
А в неділю вже можна буде відпочити, бо температура повітря почне вирівнюватися, в межах України 18 серпня передбачається +24+29, на Півночі +20+24 градуси.
Із 19-го серпня, на Спаса тепле, до спеки, літо почне повертатися в Україну знову.

Дощів буде небагато.
Найближчими вихідними є ймовірність опадів на Півночі та Сході, дотягне місцями до Черкащини, у суботу де-не-де на Заході. Проте ці опади будуть локальними і млявими, таке собі...
Більшість території належатиме сухій погоді.
Вітер обіцяє бути поривчастим, до сильного, 17 серпня, у суботу.

У Києві 17-го серпня - холодно, вітряно, +18+20 градусів. Із густіших хмар може покапати невеликий дощ. Синоптичний комфорт - на любителя.
У неділю у столиці потепліє до +23+24 градусів, без істотних опадів.
19-го серпня, у понеділок, на Спаса, у Києві очікується чудова погода - сонячно і тепло, +25+27 градусів», - сообщила Диденко.

В Николаеве и по области, по информации Николаевского гидрометцентра, на выходные будет сухо – осадки не ожидаются. Ветер северо-западный, умеренный. Температура ночью 11-16°, днем 25-31°.