На Николаевщине совершено нападение на асфальтный завод, построенный белорусами для ремонта дорог нашей области

На Николаевщине совершено нападение на асфальтный завод, построенный белорусами для ремонта дорог нашей области

Личности нападавших пока не установлены.

На Николаевщине правоохранители разыскивают злоумышленников, которые избили охранника и совершили поджог на асфальтовом заводе.

Сумма нанесенного ущерба устанавливается. Проводятся необходимые первоочередные следственные и оперативно-розыскные мероприятия, сообщили в отделе коммуникации полиции Николаевской области.

Как выяснилось, сегодня ранним утром, около 5:25, на спецлинию 102 поступило сообщение от охранника о том, что в Новом Буге неизвестные проникли на территорию предприятия и совершили поджог.

Предварительно известно, что злоумышленники избили охранника, а когда тот потерял сознание, связали его веревкой, после чего подожгли зажигательной смесью щитовую пульта управления и генератор предприятия.

Освободившись, избитый охранник вызвал полицию и спасателей.

Пожар ликвидировали сотрудники ГСЧС.

По данному факту следователи Новобугского отдела полиции начали уголовное производство по признакам ч. 2 ст. 194 УК Украины «Умышленное уничтожение или повреждение имущества», и проводят расследование обстоятельств преступления. Санкция указанной статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до десяти лет.

Сейчас продолжаются оперативно-розыскные мероприятия, направленные на установление и задержание преступников.

Полиция обращается ко всем, кто владеет информацией, которая может помочь в раскрытии указанного уголовного преступления, сообщить в Новобугский отдел полиции по адресу: г. Новый Буг, ул. Ярослава Мудрого, 6, тел. (05151) 9-16-61, 102.

На произошедшее отреагировал на своей странице в Фейсбуке председатель ОГА Алексей Савченко. Он заявил, что не позволит подорвать инвестиционный климат Николаещины подобными выходками.

«Схоже, якісь «видатні діячі» сплутали час та країну в якій вони живуть і вважають, що подібні бандитські дії їм зійду з рук. Помиляєтесь, не зійдуть! Я не дозволю підривати інвестклімат в регіоні.

Сьогодні вночі нахабним чином був скоєний розбійний напад на асфальтобетонний завод у Новобугському районі, який встановила білоруська компанія «Строительный трест №8», що зайшла на будівництво миколаївських доріг минулого року. Поки що невстановлені особи о третій годині ночі спочатку отруїли на території заводу собак, потім побили та зв’язали охорону і підпалили основні компоненти виробництва – пульт керування, щитову та генератор. Вже зараз зрозуміло, що основною метою зловмисників було руйнування цього заводу (щоб він не зміг запуститися з початком будівельного сезону), бо вони чітко знали, що потрібно було пошкодити, щоб припинилося виробництво асфальтобетону.

«Строительный трест №8» - білоруський підрядник, який минулого року виграв тендер і виконував роботи на ділянці дороги Н-11 в районі Нового Бугу. Усі, хто слідкував за тим, як саме виконувались роботи, неодноразово акцентували увагу на тому, що якість дорожніх робіт у білорусів в рази краща, ніж у тих підрядників, що працювали на Миколаївщині протягом останніх років. Крім того, ця компанія виграла тендер на проведення робіт на дорозі Вознесенск – Братське, які розпочнуться цього року.

Схоже, підрядники, які роками звикли наживатися на ремонтах доріг на Миколаївщині, відчули реальну конкуренцію і усвідомили, що не дотягують показників якості і цін, запропонованих білорусами, вдалися до таких ганебних дій.

Але вони помилилися – обраний шлях «конкуренції» абсолютно неприпустимий і хибний.

Вже запланував оперативну координаційну нараду з миколаївськими правоохоронцями. Я не дозволю, щоб на Миколаївщині безкарно відбувалися такі речі - усі будуть відповідати по закону! Тим паче, коли мова йде про якість доріг, які будуються на Миколаївщині», - написал в своем посте губернатор.