Умер бывший директор Николаевского колледжа культуры и искусств Виктор Соловьев

Умер бывший директор Николаевского колледжа культуры и искусств Виктор Соловьев

Переступил порог вечности Соловьев Виктор Алмабайович (07.10.1954-01.09.2020).

Об этом сообщил Игорь Щербак в Фейсбуке.

"Колектив кафедри музичного мистецтва МНУ імені В.О. Сухомлинського мав честь працювати з ним. Віктор Алмабайович завжди прагнув навчати, працювати, бути в колі студентської молоді та ділитися своїм професійним досвідом і знаннями.

Соловйов Віктор Алмабайович – випускник Миколаївського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Музика і співи». Трудову діяльність розпочав у Миколаївському філіалі Київського державного інституту культури ім. О.Є. Корнійчука, працюючи на посаді викладача та старшого викладача. У 1992 році захистив кандидатську дисертацію з присудженням наукового ступеню кандидата педагогічних наук, 1995 року отримав вчене звання доцента.

Працював заступником директора з комерційних питань, завідувачем кафедри теорії музики, заступником директора з педагогічної роботи, професором Миколаївського філіалу Київського національного університету культури і мистецтв. З 2006 року – професор кафедри музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. З 2009 по 2016 роки – директор Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Соловйов Віктор Алмабайович нагороджений Почесною грамотою обласної державної адміністрації, Почесною відзнакою «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» Міністерства культури і мистецтв України, Подякою Київського міського голови, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, мав почесні звання «Заслужений працівник культури України», «Людина року-2013».

Колектив кафедри музичного мистецтва МНУ імені В.О. Сухомлинського висловлює глибоке співчуття рідним і близьким", - говорится в некрологе.