В Николаеве "Центр защиты животных" может закрыться уже в январе: нет денег на корма и топливо

В Николаеве "Центр защиты животных" может закрыться уже в январе: нет денег на корма и топливо

Руководство коммунального предприятия "Центр защиты животных" обратилось к депутатам Николаевского горсовета и чиновником с заявлением об нехватке финансирования. Приводим текст заявления.

"Просимо уваги! Змушені публічно проінформувати депутатів та посадових осіб Миколаївської міської ради!

Станом на сьогоднішній день на нашому комунальному підприємстві склалася критична ситуація. Залишків палива та кормів для тварин вистачить щонайбільше до кінця грудня.

Фінансування підприємства відсутнє. Виділених коштів залишилось тільки на заробітну платню працівникам за грудень місяць.

З 01.01.20 р. підприємство буде зупинене у зв’язку з відсутністю можливості фінансування підприємства щонайменше протягом перших двох місяців 2020 року. Працівники підприємства попереджені про ймовірність простою.

Ситуація, яка склалася із фінансуванням підприємства на 2020 рік призведе до величезних бюджетних втрат в майбутньому та ПОВНОЇ зупинки діяльності підприємства на декілька місяців.

Адміністрація підприємства з серпня 2019 року неодноразово зверталася до міського голови, Департаменту ЖКГ ММР та Управління комунального майна ММР з метою врегулювання питання фінансування підприємства та вжиття усіх необхідних заходів для продовження роботи підприємства у 2020 році у звичайному режимі. На жаль, реакції на наші звернення немає, ситуація загнана в глухий кут. Найбільш дієвим механізмом вирішення ситуації може стати винесення на голосування та прийняття на сесії міської ради «Програми поводження з собаками та котами, регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Миколаєві на 2020-2024 роки», розробленої департаментом ЖКГ спільно з спеціалістами нашого підприємства. Наша програма вже місяць як може бути проголосована та прийнята, вона пройшла всі необхідні узгодження. Однак, через наявність нової програми, ініційованої міським головою та розробленої департаментом ЖКГ спільно з зоозахисними організаціями міста, міський голова не виносить на розгляд міської ради нашу програму.

З урахуванням вимог діючого законодавства нова програма, ініційована міським головою та розроблена департаментом ЖКГ, може бути розглянута на сесії міської ради не раніше кінця січня 2020 року. Далі потрібне узгодження з антимонопольним комітетом, яке займає 105 днів. І тільки після отримання узгодження антимонопольного комітету фінансування комунального підприємства з бюджету міста може бути відновлено".

Нет описания фото.