У Николаевщины наконец-то появился руководитель: главой ОГА назначен Александр Стадник

У Николаевщины наконец-то появился руководитель: главой ОГА назначен Александр Стадник

Председателем Николаевской областной государственной администрации стал Александр Стадник. Нового главы Николаевщины представил помощник Президента Украины Андрей Ермак сегодня, 19 сентября.

«Миколаївська область дуже важлива для України і ми дуже гарно сьогодні знаємо всі ті проблеми, які є. Віримо, що сьогоднішні призначення будуть вирішувати проблеми Миколаївської області. Ні для кого не секрет, що область є однією з найбільш криміногенних, проблем дуже багато. Ви про це знаєте, і про це говорив Президент, коли перебував з робочою поїздкою. Безумовно ми хочемо, щоб ті люди, які отримують сьогодні ці високі посади з першого дня, не чекаючи і не витрачаючи часу, приступили до роботи і почали виконувати свої обов’язки і вирішувати проблеми. Ці проблеми, це, в першу чергу – дороги. Я думаю, що новий губернатор протягом місяця підготує програму по відновленню доріг у Миколаївській області. Це корупція, з якою ми боремося в Україні. Як Президент неодноразово говорив, що ми маємо дві війни – одна на сході України, і друга – війна з корупцією. Безумовно дуже важливо, щоб Миколаївщина стала тим місцем, куди почнуть заходити інвестиції, а для цього ми повинні зробити відповідний клімат і атмосферу, щоб українські та іноземні інвестори почали вірити, вкладати гроші», - отметил Ермак.

Выполняя поручение Президента Украины Владимира Зеленского, он зачитал указ главы государства о назначении председателем Николаевской облгосадминистрации Стадника Александра Васильевича, рассказали в пресс-службе ОГА.

Александр Стадник выразил благодарность Президенту за оказанное доверие и поддержку.

«Хочу звернутися до всіх і сказати одне – часи, які були до сьогоднішнього дня минули. Є завдання саме звичайне, яке несе за собою людяність, чесність, гідність. Хочу нагадати, що ми всі сьогодні стоїмо на початку нової історії. Я розумію, що дуже важкий буде шлях, але за всіма завданнями ми відповідаємо, насамперед, перед собою. Пріоритет для мене це всі люди, які мешкають в державі. Для мене немає своїх, чужих. Для мене є пріоритет, як казав Президент Володимир Зеленський – кожен з нас Президент. Отже, хочу закликати всіх відійти від старих принципів і почати з себе», - подчеркнул Александр Стадник.

Он также отметил, что будет усиленно работать в направлении борьбы с криминальной ситуацией в области.

«Хочу сказати всім з першого дня – часи кримінального минулого міста Миколаєва (ред. минули), я зроблю все з командою, яка може бути стара, може бути нова. Судити ви будете не по гарним словам, а судити будете по вчинкам», - сказал губернатор.