В Николаеве умер известный деятель культуры Анатолий Затурян

В Николаеве умер известный деятель культуры Анатолий Затурян

Перестало биться сердце Анатолия Ильича Затуряна.

Об этом сообщает управление по вопросам культуры и охраны культурного наследия Николаевского горсовета.

На изображении может находиться: 1 человек, текст

"Сумною звісткою для вітчизняної культури означився цей жовтневий день. Пішов з життя Анатолій Ілліч Затурян - викладач-методист Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв, засновник та незмінний протягом п’ятидесяти років керівник Прибузького ансамблю народної пісні і танцю Миколаївського коледжу культури і мистецтв, заслужений працівник культури України, володар ордену "За заслуги" ІІІ ступеня, лауреат Премії ім. В.М. Гнатюка за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини, лауреат обласної премії ім. М. Аркаса.

Відійшла у Вічність добра і щира людина, справжній подвижник відродження національних народних пісенних традицій, виконавської вокально-пісенної культури на Миколаївщині, яскрава творча особистість і улюблений наставник для кількох поколінь обдарованої молоді нашого Південного краю.

Світлий, добрий спомин про Анатолія Ілліча назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, хто жив, навчався і працював поряд зі справжньою легендою нашої культури…" - говорится в сообщении.